Wielkoformatowa drukarnia internetowa ecoFormat – o nas

logo nowe

Jesteśmy pierwszą w Lublinie ekologiczną drukarnią wielkoformatową. Drukujemy w najnowszej, ekologicznej technologii HP Latex, która posiada certyfikat „Nordic Swan” (Nordycka Etykieta Ekologiczna). Jesteśmy ponadto drukarnią internetową – przyjmujemy zamówienia online i zajmujemy się ich wysyłką na terenie całego kraju. Produkujemy różnego rodzaju wydruki, od reklamowych (roll-upy, banery, ulotki itp.) po fototapety i obrazy na płótnie.

Wszechstronna drukarnia internetowa – druk fototapet, plakatów, obrazów

Pomagamy w kreowaniu pięknych i niepowtarzanych dekoracji ściennych. Do dyspozycji naszych Klientów jest galeria ponad 28 milionów zdjęć, z których możemy stworzyć unikatowe tanie fototapetyplakaty, foto obrazy i naklejki do tworzenia nietypowych aranżacji wnętrz. Wykonujemy także wydruki ze zdjęć własnych Klienta.

Chcesz przenieść ważne chwile na ściany? Podziwiać ulubione zdjęcia każdego dnia? Jako wielkoformatowa drukarnia internetowa służymy pomocą w realizacji każdego projektu. Stworzone w ten sposób dekoracje są ciekawą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą każdego mieszkania i biura.

Wielkoformatowa drukarnia internetowa ecoFormat specjalizuje się także w produkcji szerokiej gamy materiałów reklamowych, takich jak: rollupy, banery, plakaty, ulotki, szyldy, tablice, reklama na pojazdach itp. Jesteśmy otwarci na wszystkie zlecenia, również te trudne i nietypowe. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością i wyjątkowym dopracowaniem. Dbamy o odpowiednie odwzorowanie szczegółów oraz zgodność wydruku z projektem. Wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewnia wyjątkową trwałość wydruku i precyzyjne odwzorowanie barw.

Do dyspozycji Klientów jest również nasz zespół projektowy, który pomaga w realizacji najśmielszych koncepcji.