ecoFormat Wielkoformatowa Drukarnia Ekologiczna

Fototapeta dla ucznia

Pokój ucznia, zarówno młodszego, jak i już prawie nastolatka nie musi być nudny. Urządzając go, nie zapominajmy o tym, że musi on łączyć ze sobą kilka funkcji. Obok tej praktycznej, czyli wygodnego miejsca do nauki, powinien być przestrzenią do zabawy i odpoczynku, a także odzwierciedlać zainteresowania i pasje. Stworzenie takiego wielofunkcyjnego pomieszczenia nie jest trudne i nie musi oznaczać kosztownego i czasochłonnego remontu. Wystarczy, jeśli pomyślicie o ciekawych dekoracjach ściennych. A możliwości jest tu naprawdę wiele – naklejki, plakaty, obrazy i oczywiście fototapety. Wszystkie te dekoracje potrafią błyskawicznie odmienić pokój i nadać mu wspaniały, indywidualny klimat.

Dzisiaj pokazujemy kilka pomysłów na fototapetę: coś dla miłośników zwierząt, muzyki, kosmosu oraz podróżników. Tematów jest nieskończona ilość – tyle ile pasji i zainteresowań. Fototapetę, obrazy, naklejki i plakaty możemy także stworzyć z Waszych autorskich zdjęcia np. z niezapomnianych wakacji, dalekich podróży, czy ukochanego pupila.

Uwierzcie, że takie szybkie i niskokosztowe metamorfozy są najlepsze. Inspiracji szukajcie w naszym sklepie, zapraszamy na www.ecoformat.eu

dla ucznia1

dla-ucznia2

dla-ucznia4

dla-ucznia3

dla-ucznia6

dla-ucznia5