ecoFormat Wielkoformatowa Drukarnia Ekologiczna

Posiej trawę w łazience – fototapeta na podłogę

fototapeta na podłogęTrawa w łazience?! Czemu nie – fototapeta na podłogę daje taką możliwość . Dziś prezentujemy projekt naszego zaprzyjaźnionego specjalisty od montażu tapet, który postanowił zrobić coś niestandardowego w swojej łazience. Przyzwyczailiśmy się już, że fototapeta to popularny sposób dekoracji ścian, ale okazuje się, że równie dobrze sprawdza się na podłodze.

W projekcie wykorzystano winylową fototapetę na podłogę  na podkładzie fizeliny o gramaturze 330 g/m². To materiał wytrzymały, wodoodporny i łatwy do utrzymania w czystości. Fototapetę wydrukowano w ekologicznej technologii HP Latex. Fototapetę na podłogę położono na płytki, a fugi starannie wyszpachlowano, aby powierzchnia była doskonale gładka. Na tak przygotowaną powierzchnię naklejono fototapetę, stosując klej do wykładzin. Do utwardzenia powierzchni zastosowano lakier wodny do parkietu. Inny polecany środek, to nieco droższy lakier epoksydowy.

Efekt końcowy jest wspaniały, zaskakujący i zabawny! Gratulujemy kreatywności i czekamy na kolejne projekty. Ilustrcacje do fototapet na podłogę znajdziecie w naszym sklepie.