Fototapety z kwiatami – róża w roli głównej

Motywy kwiatowe we wnętrzach są modne od dawna. Ich popularność tkwi być może w naszej naturalnej tęsknocie za przyrodą i harmonią. Zwłaszcza teraz, pod koniec zimy, gdy wszyscy czekamy na wiosnę, aż chciałoby się otoczyć kwiatami.

Zarówno drobne wzorki kwiatowe na tapetach, jak i okazałe kwiaty na fototapetach, to wspaniały pomysł na aranżację salonu lub sypialni. Ilość dostępnych wzorów może nas wprost oszołomić. Kwiaty pasują tak naprawdę do każdego wnętrza i każdego stylu, zarówno tych ultranowoczesnych, jak i klasycznych. Kwiatowe wnętrza są dość łatwe do zaaranżowania, również dlatego, że mamy ogromną ilość dodatków z motywem florystycznym – poduchy, ceramika, tkaniny obiciowe, czy zasłony.  Wystarczy je tylko umiejętnie dobrać i zestawić ze sobą. Bardzo ciekawie prezentują się wnętrza tematyczne, gdy wybierzemy jeden wzór kwiatowy, jako motyw przewodni. Aby jednak nie przesadzić z dekorowaniem, dobrze jest stosować złotą zasadę umiaru. Pamiętajmy także, że w małych wnętrzach lepiej zaprezentują się drobne i pojedyncze wzory oraz delikatne akcenty kwiatowe. Jedynie w dużych salonach możemy pozwolić sobie na zestawianie różnych wzorów.

Dzisiaj pokazujemy kilka wnętrz, w których główną rolę grają róże. Są one modne od niepamiętnych czasów i póki, co, nic nie wskazuje, aby miało się to zmienić. Fototapety, foto obrazy oraz naklejki z motywem róży, są tutaj bardzo mocnym i efektownym akcentem dekoracyjnym, dlatego reszta dodatków i dekoracji jest dość stonowana.

Przykłady zdjęć na fototapety z kwiatami znajdziecie w naszym sklepie.

 

róże2

róże3

róże6

róże4

róże1

róże5