ecoFormat Wielkoformatowa Drukarnia Ekologiczna

Plakat czyli coś dla indywidualistów

Aby odświeżyć wnętrze i nadać mu niepowtarzalnego charakteru nie trzeba od razu wielkiego i kosztownego remontu. Wystarczy ozdobić ściany ciekawymi i odpowiednio dobranymi plakatami. To niedrogie rozwiązanie, które błyskawicznie może odmienić każde pomieszczenie. Wysoka jakość druku sprawia, że plakaty są równie piękną dekoracją ściany, co obrazy, grafiki czy fotografie.
Pewnie każdy z nas w dzieciństwie lub jako nastolatek miał na ścianie w swoim pokoju jakiś plakat ulubionego muzyka lub aktora. Wydaje się, że nie ma lepszego sposobu, aby wyrazić swoje zainteresowania i osobowość. Obecnie plakat to jeden z obowiązujących trendów w dekorowaniu wnętrz. Najchętniej sięgamy po plakaty designerskie, w stylu vintage, retro, czy też bardzo modne plakaty typograficzne. Są one nieodzownym elementem popularnego stylu minimalistycznego. Doskonale przełamują monotonię surowych wnętrz i jednolitych ścian. Ocieplają je, dodają wyrazistości i niepowtarzalnego charakteru.
Niewielka kolekcja plakatów to również świetny pomysł na urządzenie pokoju dziecka, a jednocześnie sposób na wyrażenie jego aktualnych pasji i zainteresowań, które jak wiemy zmieniają się dość często. Plakat to niedroga dekoracja, bez uciążliwych rewolucji wnętrzarskich w pokoju dziecka.
Plakaty pasują do każdego wnętrza, świetnie sprawdzają się w prywatnych mieszkaniach, jak i klubach, czy restauracjach gdzie podkreślają ich funkcję i styl. Plakaty to także dobry pomysł na dekorację biura – motywują pracowników, poprawiają atmosferę pracy, a także przyciągają uwagę klientów.

plakat1
plakat8
plakat4
plakat5
plakat2
plakat3