Ponadczasowe drewno

Drewno to ponadczasowy materiał dekoracyjny, który doskonale sprawdza się w każdym wnętrzu i w każdym stylu, zarówno modernistycznym, jak i tradycyjnym. To prawdziwy hit wnętrzarski od wielu lat. Występuje w postaci kolorowych lub surowych desek, paneli, nie tylko na podłodze, ale również na ścianach i sufitach. Drewno świetnie komponuję się z glazurą, terakotą, czy kamieniem. To bardzo wdzięczny materiał, chętnie i często wykorzystywany przez projektantów. Wszystkich zalet drewna po prostu nie sposób wymienić.

Drewno szczególnie upodobali sobie Skandynawowie. Jasne, czyste w odcieniach szarości, błękitów i turkusów od razu kojarzy się ze skandynawskim dizajnem. Postarzane deski i pastelowe kolory często spotykamy w modnym stylu shabby chic lub vintage. Z kolei ciepłe, naturalne drewno w głębokich kolorach ziemi to nieodzowny element stylu etnicznego i klasycznego. Ale to nie wszystko. Drewno pięknie kontrastuje z surowym betonem i zimnym szkłem, a co za tym idzie dobrze sprawdza się w przestrzeniach industrialnych i nowoczesnych.

Drewno niezmiennie jest wysoko cenionym, stylowym i eleganckim dodatkiem. Nadaje wnętrzom przytulności i luksusu. Jedyny minus, to niewątpliwie jego wysoka cena. Ale dzięki nowym możliwościom, jakie dają nowoczesne technologie druku i najwyższej jakości materiały, wydruki wielkoformatowe, takie jak fototapety i naklejki ścienne stały się doskonałą alternatywą dla naturalnego drewna. Niech poniższe aranżacje będą tego dowodem.

Deski-2
Deski-3
Deski-4
Deski-6
Deski-5
Deski-1