Ściana jak abstrakcyjny obraz

Abstrakcjonizm to jeden z wiodących kierunków we współczesnych sztuka plastycznych. Abstrakcyjny oznacza oderwany, niepodobny do żadnego tworu natury. Artyści abstrakcyjni poszukują nowych form, pragną wyzwolić się od tematu, odejść od rzeczywistości i naśladowania natury. Forma dzieła abstrakcyjnego zależy wyłącznie od osobowości artysty. To tyle ogólnej definicji.

A teraz dobra wiadomość – abstrakcyjne obrazy możemy mieć w formie fototapet. To na pewno wspaniała informacja dla wszystkich miłośników sztuki, jak i tych, co kochają odważne i nowoczesne wnętrza. Fototapeta abstrakcyjna w salonie, sypialni, czy też w przestrzeni biurowej na pewno będzie wyrazistą i oryginalną ozdobą. Nada mu charakter i styl, a także podkreśli wyrafinowany gust i zainteresowania właściciela.

Poniżej prezentujemy kilka kolekcji abstrakcyjnych fototapet zaprojektowanych przez młode designerki z lubelskiej pracowni ED Design For Fun. Jeśli chcielibyście szerzej zapoznać się z ich ciekawymi pomysłami, zapraszamy na ich bloga.

Fototapety z serii Geometrix
CUBE 1 GOLD&BLACK
HONEYCOMB BLUE
HONEYCOMB RED
TRI 8- COBALT

Fototapety z serii Polygon
COBALT AND RED LOWPOLY
LOWPOLY RAINBOW
ROSE QUARTZ&SERENITY POLY
SERENITY&ROSE QUARTZ LOWPOLY

Fototapety z serii Black&White
COLORING DIAMONDS
COLORING HONEY
COLORING TETRIS
TRIANGLES

Fototapety z serii Water
MORNING BEACH IN FOG
SEASIDE BLUR
WATERCOLOR TRI 2
WATERCOLOR TRI 3