Wspomnienie lata

Lato już za nami. Pozostały nam wspomnienia, uwiecznione na fotografiach, które mogą sprawić nam mnóstwo radości w jesienny, pochmurny dzień. Dlaczego nie wydrukować naszych zdjęć w dużym formacie, jako dekoracji ścian i cieszyć się wakacyjnym klimatem na co dzień?

Jeśli nasze zdjęcia są w dobrej rozdzielczości, zawsze można z nich wydrukować unikatowe fototapety, obrazy, plakaty, czy naklejki. Można także sięgnąć po zdjęcia profesjonalistów, które znajdziemy w bankach zdjęć. Mogą one stać się wspaniałą ozdobą naszego mieszkania. Pasują do salonu, który jest miejscem wspólnych spotkań, zabawy i odpoczynku. Świetnie sprawdzają się także w sypialniach, pokojach dzieci, czy jadalniach.

Fototapeta z wakacyjnymi motywami, jak zachody słońca, piękne pejzaże, egzotyczne wyspy, to bardzo mocny akcent dekoracyjny we wnętrzu. Dlatego dobrze byłoby, aby pozostałe dodatki, jak np. poduszki, ceramika, czy dywan współgrały kolorystycznie z naszą fototapetą. Unikniemy wówczas optycznego chaosu we wnętrzu.

Naprawdę warto postawić na taką dekorację, bo efekty zawsze są spektakularne!

salon1-palmy

jadalnia-zachód słońca

sypialnia-plaża

salon-morze

salon-zachód słońca