Fotografia w dużym formacie

Fotografia towarzyszy nam prawie nieustannie, jest obecna w różnych etapach i sytuacjach naszego życia. Dzięki obecnym technologiom, niezależnie od jakości posiadanego sprzętu, jak i naszych umiejętności, możemy cieszyć się wspaniałymi fotografiami. Najważniejsza jest nasza kreatywność i pasja.

Fotografia to doskonały pomysł na dekorację wnętrza – kilka wspaniałych kadrów może nie do poznania odmienić nasze mieszkanie. Sposobów wykorzystania fotografii we wnętrzach jest sporo – tradycyjne zdjęcia w ramkach, foto obrazy drukowane na płótnach malarskich, fototapety, naklejki, a nawet nadruki na płytkach ceramiczny, czy tkaninach.

Dzisiaj zatrzymamy się nad zdjęciami, ale w nieco większym formacie niż te, do których przywykliśmy. Pejzaże, portrety, przyroda, oprawione w ramę lub antyramę, za szybką lub bez, mogą być ciekawą i oryginalną dekoracją naszego salonu, czy sypialni. To świetny pomysł do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych, np. minimalistycznych. Przełamują surowość i monotonię wnętrza, ocieplają je i nadają im niepowtarzalnego charakteru.

Fotografie to niedrogi i błyskawiczny pomysł na pustą i nudną ścianę. Wysoka jakość druku sprawia, że są równie wartościową dekoracją, co grafiki i obrazy. Przy okazji, to także dobry sposób, by wyrazić swoją osobowość i zainteresowania.

portret1

makrofotografia

miasta

plaża

portret2

trawy