Metamorfoza

Fototapety coraz częściej spotykamy we wnętrzach publicznych – najczęściej w hotelach, eleganckich sklepach, salonach piękności, czy restauracjach. Można z nich wyczarować piękne dekoracje, które są jednocześnie wspaniałą reklamą i wizytówką firmy. Fototapety pojawiają się także w przedszkolach, szkołach i szpitalach. Jednak ze względu na ostre wymogi sanitarne, zarówno technologie druku, jak i materiały, na których drukowane są fototapety, muszą spełniać odpowiednie wymogi bezpieczeństwa.

Taką gwarancję całkowitego bezpieczeństwa na każdym etapie produkcji i użytkowania daje HP Latex – ekologiczna technologia druku cyfrowego, obecnie No 1 na świecie. Pisaliśmy już o jej zaletach, a informacje o certyfikatach znajdziecie również na naszej stronie, w zakładce certyfikaty.

Dziś krótki filmik, o tym jak fototapeta wyprodukowana właśnie w tej technologii odmieniła wnętrze oddziału diagnostycznego jednego ze szpitali dziecięcych w Barcelonie. Ciekawy pomysł plus doskonałe możliwości technologii HP Latex i metamorfoza gotowa! Poszukamy podobnych realizacji w Polsce.