ecoFormat Wielkoformatowa Drukarnia Ekologiczna

Wakacje na tapecie, czyli letnie motywy na ścianie – fototapeta z widokiem na morze

morzeWakacje w pełni. Wreszcie  wymarzony urlop w ciepłych krajach albo wypad w ukochane Bieszczady. Co zrobić, aby zatrzymać na dłużej te wspaniałe, wakacyjne chwile? Mamy na to sposób – letni motyw na ścianie – np. fototapeta z widokiem na morze . Morskie klimaty, egzotyczne plaże, żaglówki, sielskie krajobrazy – to tylko niektóre z dostępnych motywów. Fototapeta z widokie na morze lub z podobnym wakacyjnym motywem to doskonały pomysł na niebanalną dekorację w niemal w każdym wnętrzu, odmieni salon, sypialnię czy łazienkę. A gdy nastanie jesienna słota, miło będzie usiąść w salonie, w którym świeci słońce, szumi morze i przywołać wspomnienie lata.

Planując remont warto jednak pamiętać, że fototapeta z widokiem na morze to mocny i dominujący akcent we wnętrzu. Będzie ona dyktować styl i charakter pozostałych elementów wystroju wnętrza – mebli, dodatków i innych dekoracji. Nie obawiajmy się jednak takich odważnych aranżacji. Wystarczy znać podstawowe zasady, by w pełni cieszyć się np. egzotyczną fototapetą w swoim domu. Pierwsza zasada mówi, aby taką fototapetę łączyć z prostym i minimalistycznym wnętrzem o bardzo stonowanych kolorach. Druga zaś zasada, to idziemy na całość i dobieramy pozostałe elementy wystroju wnętrza również w egzotycznym stylu. Mogą to być np. motywy kwiatowe lub owoce na poduszkach i zasłonach.

Fototapety naprawdę wróciły do łask na dobre. Ten fakt nie dziwi, gdyż jest to szybki, prosty i stosunkowo niedrogi sposób na niebanalną aranżację wnętrza. Zachęcamy Was więc do zapoznania się z naszą kolekcją fototapet z widokiem na morze, gdzie na pewno znajdziecie wiele wakacyjnych wzorów i motywów, które zainspirują Was do ciekawych aranżacji. A jeśli zapragniecie mieć naprawdę jedyną w swoim rodzaju fototapetę z widokiem na morze, wydrukujemy ją dla Was z Waszych wakacyjnych fotek. Przyślijcie do nas swoje zdjęcie z wakacji, a my wydrukujemy fototapetę z 20% rabatem. Promocja wakacyjna na fototapety trwa do końca września. Zapraszamy!