ecoFormat Wielkoformatowa Drukarnia Ekologiczna

Geometrycznie i energetycznie

Dziś kolejna porcja projektów Studia ED design for fun. Geometryczne i energetyczne, dla odważnych. Przenikanie kolorów, ostre linie i kąty przykuwają wzrok. Figury różnych wielkości wydają się wychodzić ze ściany tworząc iluzję 3D.

Studio ED design for fun, to para – architekt i projektant wnętrz. Zajmują się projektowaniem grafik, które potem przenoszą na fototapety, tapety, papier oraz tkaninę. Projektantki czerpią inspirację ze wszystkiego co ich otacza – fauny i flory, industrialnych przestrzeni, geometrycznych wzorów. Jak same mówią, tworzenie to ciągły proces, a każda z grafik ma wiele wersji, odcieni i kształtów. Tworzeniu towarzyszą ciągłe zmiany, tak aby finalny produkt był jak najbliższy ideałowi.

Grafiki projektowane są na specjalne zamówienie. Każda z nich jest autorskiego projektu. Wspólnie z klientem dobierane są wzory, kolory, rozmiar i kształt. Pierwsze pomysły powstają na miejscu u klienta, gdzie analizowane jest wnętrze, jego pierwotny wygląd oraz potrzeby klienta. Bez względu na to czy jest to fototapeta do salonu, plakaty w przedpokoju, poduchy na kanapie czy zegar w kuchni; wszystkie elementy mają wspólny mianownik. Pewną grafikę, pewien wzór, który przeplata się i spaja wnętrze w harmonijną całość.

Więcej projektów na blogu https://eddesignforfun.blogspot.com/

EdDesign_1

EdDesign_1a

EdDesign_2

EdDesign_2a