Obrazy drukowane na płótnie

Obrazy w domu zawsze nadają mu elegancji, artystycznego wyrazu i niepowtarzalnego uroku. Olejne, czy akwarelowe miały i będą mieć swoich zwolenników. My jednak chcemy Was zachęcić do trochę innych obrazów – obrazów drukowanych na płótnach canvas. Dzięki dostępnym dziś technologiom można przenieść na płótno niemal każde zdjęcie, rysunek, ulubione grafiki lub reprodukcje. Struktura płótna malarskiego w połączeniu z najwyższej jakości drukiem np. lateksowym daje wspaniały efekt obrazu malowanego na płótnie. Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane i naciągnięte na blejtram, który wykonany jest z wysokiej jakości drewna. Obraz nie wymaga już oprawiania w ramy i jest gotowy do powieszenia na ścianie.

Obrazy drukowane są dużo tańsze od tradycyjnego malarstwa, a równie efektowne. To popularny sposób dekorowania wnętrz, zarówno dużych, jak i małych. Często spotykamy np. obrazy wieloczęściowe, jak dyptyki (składające się z 2 elementów), tryptyki (3 elementy) lub obrazy kaskadowe (5 elementów). To doskonały pomysł zwłaszcza do większych pomieszczeń, gdy mamy do dekoracji sporą ścianę. Bardzo często obrazy wieloczęściowe spotykamy, jako wystrój wnętrz eleganckich biur, hoteli, restauracji, czy instytucji publicznych.

Obrazy doskonale sprawdzają się również w niewielkich salonach, czy sypialniach. Seria pamiątkowych fotografii, ulubionych grafik lub reprodukcji wydrukowanych na płótnie malarskim w blejtramie zawsze tworzą niepowtarzalny klimat i nadają indywidualny charakter naszemu mieszkaniu.

Obraz1

Obraz2

Obraz3

Obraz4

Obraz5