ecoFormat Wielkoformatowa Drukarnia Ekologiczna

Najpopularniejsze tematy ostatniego tygodnia

Co lubią nasi Klienci? Jakie tematy wybierają najczęściej? Oto kilka realizacji, które wykonaliśmy dla nich w minionym tygodniu.

Niezmiennie bardzo dużą  popularnością cieszą się obrazy drukowane z jesiennymi pejzażami. Wykonane są na materiale, który wygląda jak płótno malarskie, co gwarantuje doskonały efekt, do złudzenia przypominający prawdziwy obraz malowany na płótnie. Dodatkowo oprawione w klasyczną ramę lub wykonane na blejtramie  stanowią piękną i efektowną dekorację wnętrz klasycznych i nowoczesnych.

Wśród tapet najczęściej wybierane tematy, to wzory kwiatowe, pejzaże i panoramy wielkich miast. Warto dodać, że nasi Klienci co raz częściej decydują się na ekologiczną technologię  wydruku HP Latex. Zwłaszcza gdy fototapeta ma znaleźć się w sypialni lub pokoju dziecka.

Dużym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się również naklejki na ścianę lub meble. To gwarancja błyskawicznej metamorfozy wnętrza, bez dużych kosztów i wysiłku. Aplikacja takiej naklejki jest szybka i bardzo prosta, zarówno w montażu, jak i demontażu. Poniżej piękna naklejka na szafę, przedstawiającą jesienną alejkę w parku.

 

nasze-realizacje-1

nasze-realizacje-2

nasze-realizacje-4

nasze-realizacje-3

nasze-realizacje-5