ecoFormat Wielkoformatowa Drukarnia Ekologiczna

Piękne tapety i naklejki w koty

Tematem przewodnim prezentowanych dzisiaj fototapet i naklejek są koty – dzikie i domowe, duże i małe. To wdzięczny temat i chętnie wybierany zwłaszcza do pokoi dziecięcych.  A jeśli mowa o fototapetach i naklejkach dla dzieci, to warto pomyśleć o bezpieczeństwie i wybrać ekologiczną technologię wydruku – HP Latex. Dlaczego ta technologia to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa?

Tusze stosowane w technologii HP Latex w 100% oparte są na naturalnych składnikach. Aż 70% stanowi woda, a reszta to polimer lateksowy, zmiękczacze podłoża oraz pigment. To jedyny na świecie tusz ekologiczny używany do druku wielkoformatowego i aplikacji zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Technologia HP Latex posiada certyfikat „Nordic Swan”, który przyznawany jest produktom przyjaznym dla  środowiska, zarówno na etapie produkcji, jak i użytkowania, a także utylizacji.

Jakie jeszcze zalety posiada technologia lateksowa? To przede wszystkim bezpieczeństwo dla naszego zdrowia. Atramenty nie posiadają substancji lotnych i całkowicie ulegają biodegradacji. Wydruki są bezzapachowe i suche, a tym samym od razu można je naklejać na ścianę.  Fototapety, czy naklejki wytworzone w tej technologii mogą mieć kontakt z żywnością i z powodzeniem mogą być stosowane w takich miejscach, jak żłobki, przedszkola, restauracje, czy szpitale.

HP Latex to również gwarancja doskonałej, fotograficznej jakości, a także wysoka wytrzymałość i odporność wydruków na czynniki atmosferyczne, światło UV, wodę, ścieranie, czy blaknięcie.

Koty_1Koty_2Koty_4Koty_3Koty_6Koty_7