ecoFormat Wielkoformatowa Drukarnia Ekologiczna

Naklejka – ekspresowa metamorfoza

Nie trzeba być dekoratorem wnętrz, aby szybko, łatwo i niedrogo odmienić swoje mieszkanie. Taką możliwość daje naklejka z ciekawymi motywami, która ma wszechstronne zastosowanie. Wystarczy odrobina fantazji i szczypta dobrego gustu, aby smutne ściany, czy stare, opatrzone już meble odmienić nie do poznania. Niepozorna naklejka potrafi nadać zupełnie nowego stylu całemu wnętrzu.

W zależności od motywu naklejki, jaki wybierzemy, uzyskamy różne efekty. Delikatne motywy i barwy, pasy i pastelowe kratki sprawią, że nasza szafa wtopi się w otoczenie. Z kolei mocne kolory i odważne wzory, jak owoce, kwiaty, czy motywy industrialne wyeksponują nasz mebel i sprawiają, że będzie on mocnym akcentem przykuwającym uwagę. Dzięki takiemu zabiegowi, może okazać się, że nasza znienawidzona szafa zyska nowe życie i będzie cieszyć oko wszystkich domowników. Warto podkreślić, że naklejki są zupełnie bezpieczne dla lakieru naszych mebli. W każdej chwili taką naklejkę można odkleić i zmienić na inną, przecierając powierzchnię mebla wilgotną szmatką.

Naklejka to świetny pomysł na prostą i ekspresową metamorfozę pustej i smutnej ściany. Stosując naklejki z motywami krajobrazów np. lasu lub łąki, uzyskamy wrażenie głębi i optycznego powiększenia sypialni, czy salonu. To również dobry sposób na wąski przedpokój lub małą łazienkę. Naklejka jest także doskonałym pomysłem na dekorację drzwi, a także domowych sprzętów jak laptop czy lodówka. Naklejki dają także wspaniałe, nieograniczone możliwości do dekoracji pokoju dziecka.

Dzięki naklejkom można wykreować zabawne i pomysłowe aranżacje. Pomysłów jest tyle ile motywów i wzorów, czyli nieograniczona ilość. Zachęcamy więc Was do eksperymentowania i życzymy udanych metamorfoz i dobrej zabawy z naklejkami.

A oto kilka przykładów zastosowania bardzo prostych, ale efektownych naklejek.

ptaszki2

litery

kwiatki

drzewko2

ptaszki1

drzewko1

potwór